Bianchi Avenger FS 7.1 XT/SLX 11sp 2019
| Farba | AV – CK16/Black-Acid Yellow glossy, AS – Black/White-Red glossy |
| Veľkosť | 38, 43, 48, 53 |
| Rám | Avenger FS alu 6061 triple butted, 140mm, 27,5″PLUS, 1.5″ tapered HT,compatible w/Bosch CX, seatpost diam. 31,6mm, seat clamp diam. 34.9, PM 160mm dropout thru axle 12x148mm, internal cable routing inside DT, |
| Zadný tlmič | Fox Float DPS Performance |
| Vidlica | Fox 34 Float 29″ Performance Elite, 140mm |
| Hl. zloženie | Fsa Orbit 1.5 ZS |
| Radenie | Shimano SL-M7000-11-I, 11sp |
| Prehadzovačka | Shimano XT RD-M8000-GS Shadow + Design 11sp |
| Kľuky | Fsa forged AL6061-T6 crank w/15T sprocket, Boost 148 compatible, cranklength: 170 mm |
| Stredové zloženie | Included w/motor unit |
| Reťaz | Kmc X11eT EPT finish |
| Kazeta | Shimano CS-M7000-11, 11-46T |
| Brzdy | Shimano XT M8002, 4 pistons |
| Kolesá | Wtb Scraper i40 27.5″ |
| Zadný náboj | Formula CL-148S |
| Predný náboj | Formula CL-811 |
| Plášte | Kenda Havoc Pro 27,5×2.8 |
| Predstavec | Tec Cursus, rise +/-0°, 1.1/8″, diam. 35mm, ext: 60mm |
| Riaditká | Tec Cursus rise, double butted AL7050, width 780mm, diam. 35mm, rise 20mm, backsweep 9° |
| Grip | T-One Rock T-GP34 |
| Sedlovka | KS Lev Integra |
| Sedadlo | Selle Royal Seta S1, manganese rail, 277x144mm |
| Kotúč | Shimano SM-RT64 CL, diam. 203mm |
| Pedále | Fasten NW-91K |
| Motor | Bosch Performance CX line 250w w/500Wh Powertube battery |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke











