Bianchi C-Sport 5 Deore 3x10sp Disc 2019
| Farba | C1 – CK16/Black-White full matt, KW – Black/White-CK16 full matt |
| Veľkosť | 43, 47, 51, 55, 59 |
| Rám | C-Sport Gent alu disc, 700C Old 135mm, integrated cable routing, Smooth welding, 1.1/8″ headtube (semi-integrated down HT tube and integrated in top HT tube). Seat tube 31.6mm, size: 43,47,51,55,59cm |
| Vidlica | Bianchi Alu/Carbon, 1-1/8″ disc |
| Hl. zloženie | Fsa No.8B/ZS4D 1.1/8″ |
| Radenie | Shimano Deore SL-T6000 3x10sp |
| Prehadzovačka | Shimano Deore RD-T6000 SGS 10sp |
| Prešmykač | Shimano Deore FD-T6000-L-3 |
| Kľuky | Shimano FC-T521-L 44x32x24T, crank length: 170mm-43-47cm, 175mm-51/59cm |
| Stredové zloženie | Shimano BB-ES300-AK |
| Reťaz | Kmc X10 EPT finish |
| Kazeta | Shimano Deore CS-HG50-10, 11-13-15-17-19-21-24-28-32-36T |
| Brzdy | Shimano Altus BR-MT200 |
| Brzdové páky | included w/shifters |
| Kolesá | AlexRims ATD470 disc |
| Zadný náboj | Formula CL-1422 |
| Predný náboj | Formula CL-1420 |
| Plášte | Kenda Eurotrek 700×35 |
| Predstavec | 3D forged Alloy 6061y, rise 7°, diam. 31,8mm, 1.1/8″, Ext: 70mm-43cm, 100mm-47/51cm, 120mm-55/59cm |
| Riaditká | Alloy 6061 DB, flat bar, width: 620mm, 9° bend, 31.8mm |
| Grip | Ergonomic Double density |
| Sedlovka | AL6061 shaft, alloy head, 15mm offset, diam. 31.6mm, length 350mm |
| Sedadlo | Bianchi, steel rail |
| Kotúč | Shimano SM-RT10, 160mm, Center Lock |
| Pedále | included |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke










