Bianchi Edoardo Metrea 11sp Disc 2019
| Farba | BP – Pearl white/Pearl black-CK16 glossy |
| Veľkosť | 45, 50, 55 |
| Rám | Edoardo Alu triple hydroforming technology, integratd tapered headset 1,5â€?, 700C, OLD 142mm thru axle, flat mount Disc, size: 45-50-55cm |
| Vidlica | Bianchi Edoardo Full carbon, thru axle, flat mount disc |
| Hl. zloženie | Fsa Orbit C-40-ACB |
| Radenie | Shimano Metrea ST-U5060 11sp |
| Prehadzovačka | Shimano Metrea RD-U5000 SS 11sp |
| Kľuky | Fsa crank w/38T chainring, crank length: 170mm |
| Stredové zloženie | Included in the Evation motor unit |
| Reťaz | Kmc X11eS EPT finish |
| Kazeta | Shimano CS-R7000, 11-12-13-14-16-18-20-22-25-28-32T |
| Brzdy | Shimano Metrea BR-U5000 |
| Brzdové páky | Included w/Metrea shifters |
| Kolesá | Shimano Metrea WH-U5000 |
| Plášte | Vittoria Revolution 700×38 |
| Predstavec | 3D forged AL6061, rise 7°, diam. 31,8mm, 1.1/8â€?, ext: 60mm |
| Riaditká | Shimano Pro H-type bar, width 42cm, diam 31.8mm |
| Grip | Cork w/Bianchi logo |
| Sedlovka | Carbon UD shaft, forged alloy head, 15mm offset, length: 300-350mm, diam.31,6mm |
| Sedadlo | Selle Royal Looking Athletic, steel rail, w/Royalgel |
| Kotúč | Shimano Metrea SM-RT500, diam 140mm |
| Pedále | included |
| Motor | Fazua Evation 1.0 Drive Pack, 250Wh Battery, w/remote control and speed sensor |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke









