Bianchi Grizzly 29.1 NX Eagle 1x12sp 2019
| Farba | CN – CK16/Black-Graphite glossy |
| Veľkosť | 15, 17, 19, 21″ |
| Rám | Grizzly 29″ Alu, 1.5″ tapered HT, PF 41x92mm, seatpost diam. 27,2mm, HDM Front Derailleur, bottom pull, PM 160mm, 12x148mm BOOST, internal cable routing inside DT, |
| Vidlica | Rock Shox Judy Gold RL 29″ Solo Air 100mm |
| Hl. zloženie | Fsa Orbit 1.5E ZS #57E |
| Radenie | Sram NX Eagle 1x12sp |
| Prehadzovačka | Sram NX Eagle 12sp |
| Kľuky | Sram Descendant 6K Eagle DUB 32T, 6000 alu series arms, Direct Mount, 52mm chainline BOOST compatible, crank length: 170mm-15″, 175mm-17/21″ |
| Stredové zloženie | Sram DUB PressFit BB92 |
| Reťaz | Sram NX Eagle 12sp |
| Kazeta | Sram PG1230, 12sp, 11-50T |
| Brzdy | Shimano BR-MT400 |
| Kolesá | Wtb XC25 TCS rim Tubeless Ready 29″ |
| Zadný náboj | Formula CL-1248 |
| Predný náboj | Formula CL-811 |
| Plášte | Kenda Honey Badger XC Sport 29×2.20 |
| Predstavec | Tec Obvius 3D forged alloy 6061 anodized sandblasted, +/-7°, 1.1/8″, diam. 31.8mm, lenght: 80mm-15/17″, 90mm-19/21″ |
| Riaditká | Tec Obvius flat DB Alloy 6061-T6, width 720mm, diam. 31,8mm, 9° backsweep |
| Grip | T-one T-GP48B |
| Sedlovka | Tec Obvius, AL2014 shaft with forged head, diam. 27.2mm, 20mm seatback, length: 350mm-15/17'', 400mm-19/21″ |
| Sedadlo | Tec, carbon steel rail |
| Kotúč | Shimano SM-RT30 CL 180mm front & 160mm rear, Center Lock |
| Pedále | included |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke








