Bianchi Intenso Disc Ultegra/105 11sp 2019
| Farba | KW – Black/CK16 matt |
| Veľkosť | 47, 50, 53, 55, 57, 59, 61, 63 |
| Rám | Intenso Disc carbon, 1.1/8″>1.5″ HT, BB shell BSA, internal cable, compatible mechanical and Di2 electronic, rear dropout 12x135mm thru axle, |
| Vidlica | Bianchi Full Carbon w/Kevlar, Disc, 1.5″ head, dropout 12x100mm thru axle |
| Hl. zloženie | Fsa Orbit C-40-ACB |
| Radenie | Shimano 105 ST-R7020 2x11sp |
| Prehadzovačka | Shimano Ultegra RD-R8000 GS 11sp |
| Prešmykač | Shimano 105 FD-R7000-L |
| Kľuky | Shimano FC-RS510 50x34T, Crank Length: 170mm-44/53cm, 172.5mm-55/59cm, 175mm-60/63cm |
| Stredové zloženie | Shimano BB-RS500 |
| Reťaz | Kmc X11-1 EPT finish, 11sp |
| Kazeta | Shimano 105 CS-R7000, 11-12-13-14-16-18-20-22-25-28-32T |
| Brzdy | Shimano BR-RS505, flat mount, hydraulic disc brake |
| Brzdové páky | included w/shifters |
| Kolesá | Fulcrum Racing 618 disc brake, aluminium asymetric rims 622x17c, height 26mm, thru axle f:12x100mm r:12x142mm, center lock AFS |
| Plášte | Vittoria Zaffiro Pro Slick 700×25 |
| Predstavec | Reparto Corse Alloy 6061, rise +/-7°, 1.1/8″, Ext: 70mm-44cm, 90mm-47/50cm, 100mm-53cm, 110mm-55/57cm, 120mm-59cm, 130mm-61/63cm |
| Riaditká | Reparto Corse Compact, Flat Top, alloy 6061 diam. 31,8mm, reach 80mm, drop 130mm, Size: 400mm-44/53cm, 420mm-55/59cm, 440mm-61/63cm |
| Grip | La Spirale Ribbon cork |
| Sedlovka | Reparto Corse Alloy 2014 shaft, forged alloy head, 15mm offset, length: 300mm-44cm, 350mm-47/63cm |
| Sedadlo | Selle Royal Asphalt GF, filo rail, 280x149mm |
| Kotúč | Shimano SM-RT70, diam. 160mm |
| Flaška | Bianchi Loli 600ml |
| Košík na flašku | Elite Paron Race composit |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke









