Bianchi Intenso Ultegra 11sp 2019
| Farba | KW – Black/CK16 matt, 2A – CK16/Black glossy |
| Veľkosť | 44, 47, 50, 53, 55, 57, 59, 61, 63 |
| Rám | Intenso carbon, 1.1/8″- 1.5″, BSA BB shell, internal cable routing, compatible mechanical and Di2 electronic shifting, |
| Vidlica | Bianchi Full Carbon w/Kevlar, 1.5″ head |
| Hl. zloženie | Fsa Orbit C-40-ACB |
| Radenie | Shimano Ultegra ST-R8000 2x11sp |
| Prehadzovačka | Shimano Ultegra RD-R8000 GS 11sp |
| Prešmykač | Shimano Ultegra FD-R8000 |
| Kľuky | Shimano FC-RS510 50x34T, Crank Length: 170mm-44/53cm, 172.5mm-55/59cm, 175mm-61/63cm |
| Stredové zloženie | Shimano BB-RS500 |
| Reťaz | Kmc X11-1 EPT finish, 11sp |
| Kazeta | Shimano 105 CS-R7000, 11-12-13-14-16-18-20-22-25-28-32T |
| Brzdy | Shimano Ultegra BR-R8000 |
| Brzdové páky | included w/shifters |
| Kolesá | Fulcrum Racing Sport |
| Plášte | Vittoria Zaffiro Pro Slick 700×25 |
| Predstavec | Reparto Corse Alloy 6061, rise +/-7°, 1.1/8″, Ext: 70mm-44cm, 90mm-47/50cm, 100mm-53cm, 110mm-55/57cm, 120mm-59cm, 130mm-61/63cm |
| Riaditká | Reparto Corse Compact, Flat Top, alloy 6061 diam. 31,8mm, reach 80mm, drop 130mm, Size: 400mm-44/53cm, 420mm-55/59cm, 440mm-61/63cm |
| Grip | La Spirale Bike Ribbon Eolo soft |
| Sedlovka | Reparto Corse Alloy 2014 shaft, forged alloy head, 15mm offset, length: 300mm-44cm, 350mm-47/63cm |
| Sedadlo | Selle Royal Asphalt GF, filo rail, 280x149mm |
| Flaška | Bianchi Loli 600ml |
| Košík na flašku | Elite Paron Race composit |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke










