Bianchi Methanol CV RS 9.1 XX1 Eagle 1x12sp 2019
| Farba | 2A – CK16/Black glossy or Tavolozza, MN – Carbon UD/CK16 Decals or Tavolozza |
| Veľkosť | 15, 17, 19, 21″ |
| Rám | Methanol CV RS 29″ carbon HM monocoque w/Countervail, 1.5″ tapered HT, Pressfit BB92 (41x92mm), 1x drivetrain only, 27,2mm seatpost, PM 160mm carbon dropout 12x148mm BOOST, internal cable routing Di2 compatible, |
| Vidlica | Fox 32 SC 29″ Factory Kashima remote, 100mm travel |
| Hl. zloženie | Fsa Orbit C-40 |
| Radenie | Sram XX1 Eagle 12sp trigger |
| Prehadzovačka | Sram XX1 Eagle 12sp long cage |
| Kľuky | Sram XX1 Eagle DUB 32T, carbon arms, 52mm chainline 148 BOOST compatible, 168mm Q- Factor, direct mount, crank length 170mm-15″, 175mm 17-21″ OPTION CRANKSET: Rotor Rex 1.1 InPower 32T |
| Stredové zloženie | Sram DUB PressFit BB92, 41x92mm |
| Reťaz | Sram PC-XX1 Eagle 12sp w/PowerLock |
| Kazeta | Sram XG-1295 EAGLE 10-12-14-16-18-21-24-28-32-36-42-50T |
| Brzdy | Sram Level Ultimate |
| Kolesá | DT Swiss XR1501 Spline 29″ 25mm |
| Plášte | Kenda Honey Badger XC Pro 29×2.20 |
| Predstavec | Fsa K-Force Light OS-100 CSI, 3D forged/machined AL7050 w/AL2014/Carbon faceplate, 1.1/8″, diam. 31,8mm, +/-12º, ext: 70mm-15″, 80mm-17″, 90mm-19/21″ |
| Riaditká | Fsa K-Force Light flat UD carbon/Kevlar composite, width 700mm, diam. 31.8mm, backsweep 6°, upsweep 0° |
| Grip | T-One T-GP43X |
| Sedlovka | Fsa K-Force Light UD carbon monocoque w/2-bolts MTC head, diam. 27.2mm, 25mm offset, Di2 compatible, length: 350mm-15″, 400mm-17/21″ |
| Sedadlo | Fi'zi:k Tundra M3, carbon braided rail, 290x125mm |
| Kotúč | Sram Centerline X, F:180mm, R:160mm |
| Pedále | included |
| Flaška | Elite Corsa 550ml, Team Replica |
| Košík na flašku | Elite Cannibal |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke









