Bianchi Methanol CV RS 9.3 X01 Eagle 1x12sp 2019
| Farba | 2A – CK16/Black glossy or Tavolozza, MN – Carbon UD/CK16 Decals or Tavolozza |
| Veľkosť | 15, 17, 19, 21″ |
| Rám | Methanol CV RS 29″ carbon HM monocoque w/Countervail, 1.5″ tapered HT, Pressfit BB92 (41x92mm), 1x drivetrains only, 27,2mm seatpost, PM 160mm carbon dropout 12x148mm BOOST, internal cable routing Di2 compatible, |
| Vidlica | Fox 32 SC 29″ Performance remote, 100mm travel |
| Hl. zloženie | Fsa Orbit C-40 |
| Radenie | Sram X01 Eagle 1x12sp trigger |
| Prehadzovačka | Sram X01 Eagle 12sp |
| Kľuky | Sram X1 Carbon DUB 32T, carbon arms, direct mount, 52mm chainline BOOST compatible, crank length: 170mm-15″, 175mm-17/21″ OPTION CRANKSET: Rotor Rex 1.1 InPower 32T |
| Stredové zloženie | Sram DUB PressFit BB92, 41x92mm |
| Reťaz | Sram GX Eagle 12sp |
| Kazeta | Sram XG-1275 12sp, 10-12-14-16-18-21-24-28-32-36-42-50T |
| Brzdy | Shimano XT BR-M8000, w/180mm adaptor for front, resin pad w/o fin |
| Kolesá | Crankbrothers Cobalt 2 29 |
| Plášte | Kenda Honey Badger XC Pro 29×2.20 |
| Predstavec | Tec Cursus 3D forged AL7050-T6, +/-7º, 1.1/8″, 31.8mm, ext: 70mm-15″, 80mm-17″, 90mm-19/21″ |
| Riaditká | Tec Cursus flat, double butted AL2014-T6, width 720mm, diam. 31,8mm, backsweep 9° |
| Grip | T-One T-GP43X |
| Sedlovka | Tec Cursus Carbon, carbon UD shaft with forged head, diam. 27.2mm, 20mm seatback, length: 350mm-15'', 400mm-17/21″ |
| Sedadlo | Fi'zi:k Taiga |
| Kotúč | Shimano RT-76, 180mm & 160mm |
| Pedále | included |
| Flaška | Bianchi Loli 600ml custom |
| Košík na flašku | Elite Paron composit |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke











