Bianchi Via Nirone 7 Dama Bianca Sora 9sp 2019
| Farba | 7K – CK16/Black White full glossy, 9L – Black/CK16-White glossy |
| Veľkosť | 44, 46, 50, 53, 55 |
| Rám | Via Nirone 7 Dama Bianca alu, hydroforming tubing, internal cable, seat post diam. 31.6mm, |
| Vidlica | Bianchi Alu/Carbon w/Kevlar, 1.1/8″ |
| Hl. zloženie | Fsa NO.8B/ZS4D |
| Radenie | Shimano Sora ST-R3000 2x9sp |
| Prehadzovačka | Shimano Sora RD-R3000 GS 9sp |
| Prešmykač | Shimano Sora FD-R3000 9sp |
| Kľuky | Shimano FC-R345-L 50x34T Octalink, Crank Length: 170-44/55cm |
| Stredové zloženie | Shimano BB-ES300 |
| Reťaz | Shimano CN-HG53 |
| Kazeta | Shimano CS-HG400-9, 11-13-15-17-20-23-26-30-34T |
| Brzdy | Reparto Corse RC-476, Forged Alloy Dual-Pivot caliper |
| Brzdové páky | included w/shifters |
| Kolesá | Reparto Corse ABR-1 |
| Zadný náboj | Formula RB-55 alloy |
| Predný náboj | Formula RB-72 alloy |
| Plášte | Vittoria Zaffiro 700×25 |
| Predstavec | Reparto Corse, Alloy 6061, rise +/-7°, 1.1/8″, Ext: 70mm-44/46cm, 90mm-50/55cm |
| Riaditká | Reparto Corse Compact Flat Top, alloy 6061, diam. 31.8mm, reach 70mm, drop 120mm, Size: 380mm 44/47cm, 400mm-50/55cm |
| Grip | Cork w/Bianchi logo |
| Sedlovka | Reparto Corse AL6061 shaft, alloy head, 15mm offset, 31.6mm, Length: 300mm-44/46cm, 350mm-50/55cm |
| Sedadlo | Selle Royal, steel rails, 275x155mm |
| Flaška | Bianchi Loli 600ml |
| Košík na flašku | Alloy black |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke












