Bianchi C-Sport 1 Dama Acera 24sp 2019
| Farba | C1 – CK16/Black-White full matt, KW – Black/White-CK16 full matt |
| Veľkosť | 43, 47, 51 |
| Rám | C-Sport Lady alu disc, 700C Old 135mm, integrated cable routing, Smooth welding, 1.1/8″ head tube (semi-integrated down HT tube and integrated in top HT tube). Seat tube 31.6mm, size: 43,47,51,55cm |
| Vidlica | Bianchi Alu Disc |
| Hl. zloženie | Fsa No.8B/ZS4D 1.1/8″ |
| Radenie | Shimano ST-EF500 3x8sp |
| Prehadzovačka | Shimano Acera RD-M360-L SGS 8sp |
| Prešmykač | Shimano Tourney FD-TY700-TS3 |
| Kľuky | Shimano FC-TY301 42x34x24T, crank length: 170mm-43/47cm, 175mm-51-55cm |
| Stredové zloženie | Shimano BB-UN100 |
| Reťaz | Kmc Z-72 |
| Kazeta | Shimano CS-HG200-8, 12-14-16-18-21-24-28-32T |
| Brzdy | DSK-300 Mechanical disc brake |
| Brzdové páky | Included w/shifters |
| Kolesá | Alex Rim ATD470 disc |
| Predný náboj | Formula DC-1420 Disc |
| Plášte | Kenda Eurotrek 700×35 |
| Predstavec | 3D forged 6061 Alloy, rise 7°, 31.8mm, ext: 70mm-43cm, 100mm-47cm/51cm, 120mm-55cm |
| Riaditká | Alloy 6061 DB, flat bar, width: 620mm, 9° bend, 31.8mm |
| Grip | Ergonomic Double density |
| Sedlovka | AL6061 shaft, alloy head, 15mm offset, diam. 31.6mm, length 350mm |
| Sedadlo | Bianchi, steel rail |
| Kotúč | diam. 160mm |
| Pedále | included |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke









