Bianchi Impulso E-Allroad Ultegra/105 11sp 2019
| Farba | 3B – Black/Graphite-CK16 matt |
| Veľkosť | 47, 50, 53, 55, 57, 59, 61 |
| Rám | Impulso E-Road Alu Triple Hydroforming Technology. Integrated headset 1.1/8″, 700C OLD 142mm, thru axle, flat mount disc, size: 47-50-53-55-57-59-61-63cm |
| Vidlica | Bianchi Full Carbon Disc 1.1/8″, thru axle 12x100mm, flat mount |
| Hl. zloženie | Fsa No.8B/ZS4D 1.1/8″ |
| Radenie | Shimano 105 ST-R7020 2x11sp Hydraulic disc brake |
| Prehadzovačka | Shimano Ultegra RD-R8000 GS 11sp |
| Prešmykač | Shimano 105 FD-R7000-L |
| Kľuky | Fsa Alloy 50×34, crank length: 170mm-47/57cm, 175mm-59-63cm |
| Stredové zloženie | included w/motor unit |
| Reťaz | Kmc X11eS EPT finish |
| Kazeta | Shimano 105 CS-R7000, 11-12-13-14-16-18-20-22-25-28-32T |
| Brzdy | Included w/shifters |
| Brzdové páky | included w/shifters |
| Kolesá | Fulcum Racing 718 disc brake |
| Plášte | Kenda Flintridge 700×40 |
| Predstavec | Reparto Corse 3D forged Alloy6061 , 7°, 31.8mm, 1.1/8″, ext: 70mm-44/46cm, 90mm-50/53cm, 100mm-55cm, 110mm-57/59cm, 120mm-61/63cm |
| Riaditká | Reparto Corse, alloy 6061 diam. 31,8mm, reach 70mm, flare angle 16°, drop c/c 120-40cm, drop 130mm42/46cm, size: 40cm-47/53cm, 42cm-55/59cm, 44cm-61/63cm |
| Grip | La Spirale Bike Ribbon Eolo soft |
| Sedlovka | Reparto Corse AL6061 shaft, alloy head, 15mm offset, diam. 31,6mm, length: 350mm |
| Sedadlo | Selle Royal w/hole, steel rail, 280x145mm |
| Kotúč | Shimano SM-RT70, diam. 160mm |
| Flaška | Bianchi Loli 600ml |
| Košík na flašku | bottlecage w/EP3 brackets |
| Motor | Polini EP3, w/battery pack 500W – 36V – 13,6Ah, EP3 display, magnet and wheel sensor |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke










