Bianchi Intenso Dama Bianca 105 11sp 2019
| Farba | 7F – CK16/Black-White glossy, 9L – Black/CK16-White glossy |
| Veľkosť | 44, 47, 50, 53, 55 |
| Rám | Intenso Dama Bianca carbon, 1.1/8″>1.5″ headset, BB shell BSA, internal cable routing, compatible mechanical and Di2 electronic, |
| Vidlica | Bianchi Full Carbon w/Kevlar, 1.5″ head |
| Hl. zloženie | Fsa Orbit C-40-ACB |
| Radenie | Shimano 105 ST-R7000 2x11sp |
| Prehadzovačka | Shimano 105 RD-R7000 GS 11sp |
| Prešmykač | Shimano 105 FD-R7000-L |
| Kľuky | Shimano FC-RS510 50x34T, Crank Length: 165cm-44/47cm, 170cm-50/55cm |
| Stredové zloženie | Fsa BB7420ST, 113MM |
| Reťaz | Kmc X11-1 EPT finish, 11sp |
| Brzdy | Shimano 105 BR-R7000 |
| Brzdové páky | included w/shifters |
| Kolesá | Fulcrum Racing Sport |
| Plášte | Vittoria Zaffiro Pro Slick 700×25 |
| Predstavec | Reparto Corse Alloy 6061, rise +/-7°, 1.1/8″, Ext:70mm-44/47cm, 90mm-50/55cm |
| Riaditká | Reparto Corse Compact Flat Top, alloy 6061, diam. 31.8mm, reach 70mm, drop 120mm, size: 380mm 44/47cm, 400mm 50/55cm |
| Grip | La Spirale Ribbon cork |
| Sedlovka | Reparto Corse Alloy 2014 shaft, forged alloy head, 15mm offset, Length: 300mm-44/47cm, 350mm-50/55cm |
| Sedadlo | Selle Royal w/hole, steel rail, 275x154mm |
| Flaška | Bianchi Loli 600ml |
| Košík na flašku | Elite Paron Race composit |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke








