Bianchi Methanol FS 9.1 XX1 Eagle 1x12sp 2019
| Farba | 2A – CK16/Black glossy |
| Veľkosť | 17, 19, 21″ |
| Rám | Methanol FS 100mm 29″ full carbon monocoque HM, 4-bar linkage, 1.5″ tapered HT, PF30, HDM FD, PM 160mm carbon dropout, 12×142 Shimano e-thru, internal cable routing, seatpost 31,6mm, shock 165/38mm, |
| Zadný tlmič | Fox Float DPS Factory Kashima Remote |
| Vidlica | Fox 32 SC 29″ Factory Kashima remote, 100mm travel |
| Hl. zloženie | Fsa Orbit 1.5 ZS |
| Radenie | Sram XX1 Eagle 12sp trigger |
| Prehadzovačka | Sram XX1 Eagle 12sp |
| Kľuky | Sram XX1 Eagle DUB 32T, carbon arms, 49mm chainline, 168mm Q- Factor, Direct Mount, crank length: 175mm-17/21″ |
| Stredové zloženie | Sram DUB PF30, 68-92 |
| Reťaz | Sram PC-XX1 EAGLE 12sp |
| Kazeta | Sram XG-1295 Eagle 10-12-14-16-18-21-24-28-32-36-42-50T |
| Brzdy | Sram Level Ultimate |
| Kolesá | DT Swiss XR1501 Spline 29″ 25mm |
| Plášte | Kenda Honey Badger XC Pro 29×2.20 |
| Predstavec | Fsa K-Force Light OS-100 CSI, 3D forged/machined AL7050 w/Ti bolts sculpted AL2014/Carbon faceplate, +/-12º, 1.1/8″, 31.8mm, ext: 90mm-17″, 100mm-19/21″ |
| Riaditká | Fsa K-Force Light flat UD carbon/Kevlar composite, width 700mm, diam. 31.8mm, backsweep 6°, upsweep 0° |
| Grip | T-One T-GP43X |
| Sedlovka | Fsa K-Force Light UD carbon monocoque w/2-bolts MTC head, 31.6mm, 25mm seatback, Di2 compatible, length: 400mm-17/21″ |
| Sedadlo | Fi'zi:k Tundra M3, carbon braided rail, 290x125mm |
| Kotúč | Sram Centerline X, 180mm front, 160mm rear |
| Pedále | included |
| Flaška | Elite Corsa 550ml, Team Replica |
| Košík na flašku | Elite Cannibal |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke






