Bianchi Via Nirone 7 Dama Bianca 105 2019
| Farba | 7K – CK16/Black White full glossy, 9L – Black/CK16-White glossy |
| Veľkosť | 44, 46, 50, 53, 55 |
| Rám | Via Nirone 7 Dama Bianca alu, hydroforming tubing, internal cable, seat post diam. 31.6mm, |
| Vidlica | Bianchi Alu/Carbon w/Kevlar, 1.1/8″ head |
| Hl. zloženie | Fsa NO.8B/ZS4D |
| Radenie | Shimano 105 ST-R7000 2x11sp |
| Prehadzovačka | Shimano 105 RD-R7000 GS 11sp |
| Prešmykač | Shimano 105 FD-R7000-L |
| Kľuky | Shimano FC-RS510 50x34T, Crank Length: 165-44/46cm, 170-50/55cm |
| Stredové zloženie | Fsa BB7420ST, 113MM |
| Reťaz | Kmc X11-1 EPT finish, 11sp |
| Kazeta | Shimano 105 CS-HG70011, 11-13-15-17-19-21-23-25-27-30-34T |
| Brzdy | Shimano BR-R561-L |
| Brzdové páky | included w/shifters |
| Kolesá | Shimano WH-RS100 |
| Plášte | Vittoria Zaffiro 700×25 |
| Predstavec | Reparto Corse Alloy 6061, rise +/-7°, 1.1/8″, Ext:70mm-44/47cm, 90mm-50/55cm |
| Riaditká | Reparto Corse Compact Flat Top, alloy 6061, diam. 31.8mm, reach 70mm, drop 120mm, Size: 380mm 44/47cm,400mm 50/55cm |
| Grip | Cork w/Bianchi logo |
| Sedlovka | Reparto Corse AL6061 shaft, alloy head, 15mm offset, diam. 31,6mm, Length: 300mm-44/46, 350mm-50/55cm |
| Sedadlo | Selle Royal, steel rails, 275x155mm |
| Flaška | Bianchi Loli 600ml |
| Košík na flašku | Alloy black |
Požadovanú veľkosť a farbu prosím napíšte do poznámky k objednávke








